• Erken Kayıt & Konaklama Son Ödeme Tarihi : 13 Ekim 2023
  • Bildiri Özeti Son Gönderim Tarihi : 27 Kasım 2023

SIK SORULAN SORULAR

Sempozyuma nasıl kayıt yaptırabilirim?

Sempozyuma kayıt yaptırmak için sponsor firmanız ile bağlantıya geçebilirsiniz.
Sponsorsuz şekilde katılım planlıyorsanız detaylı bilgi için istanbul1@devent.com.tr adresine e-mail ile ulaşabilirsiniz.

Kayıt hizmetine dahil hizmetler nedir?
Sempozyum kayıt ücretine, bilimsel program dahilindeki kahve molaları ve öğle yemekleri dahildir.
Konaklama hizmetine dahil hizmetler nedir?
Konaklama paketi ücretine, 4 Ocak 2024, Perşembe günü 14:00 itibari ile giriş, 7 Ocak 2024, Pazar günü öğlen 12:00’ye kadar çıkış olmak üzere 3 gece konaklama herşey dahil konspettedir.
Transfer hizmeti hakkında bilgi alabilir miyim?
Organizasyon Sekretaryasına uçuş detayları iletilen katılımcıların transferleri iniş saatlerine göre toplu olarak yapılacaktır. Önceden bildirilmeyen ve teyit alınmayan detaylar için transfer hizmeti sunulamamaktadır.
Tüm uçuş değişikliklerinin önceden organizasyon sekreteryasına iletilip teyit alınması gerekmektedir.
Katılımcılar havaalanında çıkış noktasında sempozyum görselli boardlar ile karşılanacaktır.
Dönüş transferler saatleri için sempozyum alanında bulunan transfer masasından bilgi alabilirsiniz.
Sempozyuma eşim / çocuğum ile katılmak istiyorum, ne yapmalıyım?
Organizasyon öncesinde eşiniz ve çocuğunuz ile konaklama yapmak istediğiniz tarihleri ve çocuğunuzun doğum tarihini istanbul1@devent.com.tr adresine e-mail ile iletip fiyat bilgisi talep edebilirsiniz.
Kurum izin yazısını nasıl temin edebilirim?
Sempozyuma kaydınız yapıldıysa, istanbul1@devent.com.tr adresi üzerinden Organizasyon Sekreteryasına ulaşarak kurum izin yazısı talep edebilirsiniz.
E-mail ile bildiri gönderebilir miyim?
Bildirilerin kongre web sitesi üzerinde bulunan Online bildiri Gönderim Sistemi ile gönderilmesi tek geçerli bildiri gönderim şeklidir. Sistemden bağımsız olarak e-mail yoluyla gönderilen bildiriler kabul edilmeyecektir. Bildiri gönderimi için “Bildiri Gönderimi” sayfasını ziyaret ederek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bildirim kabul edildi mi nasıl öğrenebilirim?
Bildiri kabul yazıları, hakem değerlendirmeleri sonrasında, bildiriyi sisteme yükleyen yazarın sisteme girdiği e-mail adresine otomatik olarak iletilmektedir. Kabul yazınız bu e-mail adresinize ulaşmaydıysa öncelikle önemsiz posta klasörünüzü kontrol etmenizi öneririz.
Kabul yazınızın ulaşmaması durumunda istanbul1@devent.com.tr adresi üzerinden Organizasyon Sekreteryasına ulaşarak bilgi talep edebilirsiniz.
Bildirim kabul edildi, sempozyuma katılmasam da bildirim sempozyum kitabında yer alacak mı?
Bildirilerin sempozyum kitabında yer alabilmesi için, bildiride adı bulunan yazarlardan en az birinin sempozyuma kayıt olması ve bildiriyi sunması gerekmektedir.